Shitet apartament 3+1, prane qendres

85 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: FAST 30 Maj 17:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Shitet apartament 3+1, me siperfaqje 104.5 m2, kati i 4,me ashensor, ndertim i vitit 2010, i mobiluar ne menyre moderne dhe ne gjendje optimale, instalime elektrike dhe hidraulike perfekte, dritare termoizoluese, ajer te kondicionuar, punime kartonxhesi, vetrate e madhe qe mundeson drite natyrale, 2 banjo te dyja me dritare,ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone,biblioteke e futur ne mur, ndricim i fshehte led,dere e blinduar. Apartamenti siguron mundesi parkimi dhe ka kamera vezhgimi plus ndricim pallati. Distanca e apartamentit nga qendra e qytetit eshte vetem 400m. Zona pran Kopeshtit Sotir Noka.
Apartamenti eshte me dokumenta te rregullta pronesie.
Per te marre me teper informacion ju ftojme te na kontaktoni.
FAST
Fast Agency Durres operon per me shume se 3 vjet ne treg duke i ofruar klienteve te saj sherbime te specializuara ne fusha te ndryshme
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lagja 9. Tregoje në hartë
0696181261
https://fastagency.al/
Leaflet
FAST
Shitet 2+1 ne katin e 4 52 000 EUR
Jepen me qera per pushime. Shkembi Kavajes 35 EUR
2+1 tek dega me qera i kompletuar 25 000 LEK
Shitet apartament ne Vollga, Durres 78 000 EUR
Në fillim