SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE AMFITEATRIT,DURRES!

160 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AL_Imobiliare Sot 09:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AL_Imobiliare
SHITET APARTAMENT 1+1 NE BULEVARD,DURRES! 40 000 EUR
SHITET VILE PUSHIMI+TRUALL NE GOLEM,KAVAJE! 130 000 EUR
VILE 3 KATESH PER SHITJE NE HEKURUDHA PLAZH,DURRES 190 000 EUR
SHITET APARTAMENT 2+1 , PRANE MIAMI BEACH 2, GOLEM 28 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE AMFITEATRIT,DURRES!Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete dhe 2 ballkone.Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati cilesor me ashensor.
INFO:📞0695300573
SIPERFAQE -187m2
🌐www.alimobiliare.com
AL_Imobiliare
Mjafton te na kontaktoni,per te tjerat kujdesemi ne...
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Egnatia,Durres Tregoje në hartë
+355695300573
https://www.alimobiliare.com
Leaflet
AL_Imobiliare
SHITET APARTAMENT 3+1, PRANE KMY, MUZEUMI, DURRES. 67 000 EUR
VILE 3 KATESH PER SHITJE NE HEKURUDHA PLAZH,DURRES 190 000 EUR
JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE SHK BAJRAM CURRI ,PLAZH. 100 EUR
JEPET ME QERA VILE 3 KATESHE NE KOXHAS,SHIJAK! 1 200 EUR
Në fillim