Publikuar: Gush 06 2022 02:37

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI ALB-GOLEM, GOLEM!

EUR

Publikuar: Gush 06 02:37
Shikime: 2894
Aparatmenti me siperfaqe 77m2 ndodhet ne Golem, pjese e nje kompleksi.
Organizohet ne 1dhome ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet me ajerosje natyrale.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione