Publikuar: Gush 13 2022 11:46

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI ALB ADRIATIK, GOLEM!

EUR

Publikuar: Gush 13 11:46
Shikime: 1717
Apartamenti ndodhet ne katin e katert banimi. Organizohet ne dy dhoma gjumi, sallon me aneks kuzhine dhe tualet. Apartamenti ka orientim nga Jugu. Kompleksi ndodhet rreth 170m afer me detin. Ky kompleks disponon pishine private per banoret, roje 24h, poste parkimi private. Disponom certifikate pronesie dhe eshte i gatshem per shitje. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione