Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 23 2022 07:12

Shitet apartament 2+1, prane detit, Golem plazh

EUR

Publikuar: Qer 23 07:12
Shikime: 323
Shitet super apartament, 2+1, prane detit, ne Golem, plazh.
Apartamenti ka nje siperfaqe 81.6 m2 dhe eshte i organizuar, ne 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, 1 ambient gatimi te vecuar, 1 ambient ndenje, 1 Tualet.
Pozicionohet ne katin e 6 me ashensor, ne nje kompleks me administrim. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruaktuar, dhe ofrohet i mobiluar.
Ndodhet 100 m larg Detit.
Per me shume info, ju lutem na kontaktoni.
Përshkrimi i linkut

LuAr Real Estate

Good house, good living ☺️
🏘️SHITJE▪️BLERJE ▪️QIRA
🏘️ Konsulence 
📝 Vleresim prone
☎️ +355 69 48 29 708
📨Contact:LuArrealestate@gmail.com
📍Durres
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

L 16 Rr " Mujo Ulqinaku" Tregoje në hartë

+355694829708

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Good house, good living ☺️
🏘️SHITJE▪️BLERJE ▪️QIRA
🏘️ Konsulence 
📝 Vleresim prone
☎️ +355 69 48 29 708
📨Contact:LuArrealestate@gmail.com
📍Durres
L 16 Rr " Mujo Ulqinaku" +355694829708

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione