Shitet Apartament 2+1 Plazh 490 Euro m2 Sip 80 m2

Shitet nga: arian Dje 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

490 EUR   42 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Durrës
Okazion!!! Apartament 2+1 Shitet per 490€ m2 , Siperfaqja 80 m2,eshte I pajisur me guzhine dhome pritje si dhe dy dhoma gjumi (2+1) ndodhet vetem 50 m nga deti ne plazh iliria Durres, Kati I peste me ashensor. Eshte I mobiluar sic tregojne dhe fotot dhe ka hipotek te rregullt.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim