Publikuar: Mar 15 2023 10:06

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI TEK"WHITE HILL RESIDENCE

Publikuar: Mar 15 10:06
Shikime: 1378
"White Hill Residence" eshte nje projekt luksoz dhe inovator ne Durres. Rezidenca eshte e pozicionuar ne zonen me te bukur dhe me te qete te qytetit. Kompleksi ka nje arkitektur moderne e cila perbehete nga kater godina te standartit me te larte te cilesise se ndertimit. Rezidenca ofron nje shumllojshmeri sherbimesh dhe facilitetesh.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 118 m2, ndodhet ne katin e dyte dhe eshte i organizuar ne nje dhome ndenje , dy dhoma gjumi, nje tualet. Gjithashtu ka nje ballkon te bollshem, i cili ofron pamje nga deti. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1378
+355692037466

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione