Shitet Apartament 2+1+2

4 800 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Admaiora.al Dje 12:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Durrës

Shitet apartament 2+1+2 banjo +1 ballkon ne zonen e Shkozetit.
Apartamenti ndodhet ne nje zone shum te qete te shkozetit me siperfaqe 80m2
Cmimi: 4800000 leke
Per cdo info na kontaktoni
Admaiora.al
Pavarësisht nëse po kërkoni pronë në shitje ose pronë me qira, Ad Maiora e bën kërkimin më të lehtë. Përdorni veçorinë tonë unike të hartës së gjeografisë për të zgjedhur vilën tuaj, qytezën ose apartamentin tuaj ideal dhe na kontaktoni direkt. Ne do t’ju ndihmojmë të gjeni shtëpinë tuaj të ëndrrave në vetëm disa sekonda. Ne u ofrojmë klientëve tanë një njohuri të pasur në lidhje me të gjitha aspektet e blerjes ose shitjes së një shtëpie
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lagja nr.4 Rruga"Hafiz Podgorica" Durres Albania Tregoje në hartë
00355697066689
https://admaiora.al/

https://admaiora.al/pronat/shitet-167/

Leaflet
Admaiora.al
Shitet Apartament 2+1 650 EUR
Shitet Shtepi Private + Truall 70 000 EUR
Jepet me qera Aparatment 1+1 200 EUR
Shitet Apartament 2+1 600 EUR
Në fillim