Published: Korr 12 2018 02:30

Shitet apartament 100m2 Durres

EUR

Published: Korr 12 02:30
Views: 2
Shitet apartament 100m2,pallati i ri,me ashensor,ruga Andon Naci ,te pranvera Durres.Hyrja eshte kati i dyte,e shtruar me parket laminat,dhe shitet e mobiluar.Ka dy dhoma gjumi,sallon,dy banjo,koridor,ballkon.Cmim i diskutueshem,mundesi nderimi me makin plus diferenca lek.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
2
0685611398

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information