Publikuar: Gush 12 2022 04:26

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM , LIBURNA RESIDENCE !

EUR

Publikuar: Gush 12 04:26
Shikime: 372
Apartamenti me siperfaqe te brendshme 59.8 m2 dhe sip.totale 71.76 m2 organizohet ne salle ndenje + kuzhine,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne ndertim, teper cilesor me standarte europiane .
Vendodhja eshte prane plazhit te Golemit dhe e aksesueshme nga rruga kryesore nacionale .Nje rendesi te madhe , per kompleksin LIBURNA i eshte kushtuar infrastruktures dhe sherbimeve per banoret duke lene hapesira relaksi midis pishave , hapesira per shetitore e argetimi , xhiro me biciklete duke menduar per te gjitha moshat .Parkimi eshte vendosur nentoke , duke lene hapesire parkimi per cdo njesi banimi .Pallati eshte ne faze punimesh, afati i perfundimit eshte ne vitin 2025 .
Strukture e njejte e apartamentit ndodhet ne katet me larte .
Per nje vizite ne prone ju ftojme ta vizitojme sebashku .
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione