Publikuar: Nën 23 2022 08:45

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI TEK SHKEMBI I KAVAJE

EUR

Publikuar: Nën 23 08:45
Shikime: 10
Apartamenti ndodhet tek shkembi i kavajes ne nje zone shume te frekuentuar nga turistet vendas dhe te huaj
Organizohet nga nje kordior ku ndodhet dhe kuzhina , nga dy dhoma gjumi ku njera supozohet te jet dhoma e ndenjes nje ballkon me pamje nga deti dhe nje tualet me ajrim natyral
Siperfaqa e apartamentit eshte 70 m2 , qe do te thote se ju mundeson kthimin e ambjentit ne 2+1
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati 7 katesh me ashensor ,orjentohet nga perendimi duke mundesuar rrezatimin e diellit ne nje pjese te mir te dites , si dhe do te mund te shijoni perendimin e diellit cdo mbremje
Apartamenti disponon dokumentacion te rregull hipotekore
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
10

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione