Publikuar: Gush 01 2022 02:05

SHES APARTAMENTIN NE NJE NGA ZONAT ME TURISTIKE TE GOLEMIT

EUR

Publikuar: Gush 01 02:05
Shikime: 981
Shes Apartamentin ne nje nga zonat me turistike te GOLEMIT, ne kompleksin Rezidencial Giardino, Prane Resort Grand BLUE FAFA.
Siperfaqe Apartamenti 84 m2 ne Certifikat Hipoteke.
Aprtamenti eshte i mobiluar,Kondicioner TV e te gjitha pajisjet e guzhines te perfshira, grila elektrike, tend kundra diellit,,, etj.
Perberja (2+1) : 2 Dhoma Gjumi + Sallon Guzhine+ Banjo +Ballkon. Te gjitha hapsirat e apartamentit jane me ndricim dha ajrim natyral.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2.
Ne Kat ka vetem 1 Apartament
E gjithe godina eshte 4 kate. ne nje kompleks godinash 4 kate me parkim roje e sherbime te tjera.
Dokumentacioni me certifikat hipoteke.
CMIMI i APARTAMENTIT 100.000 EURO (i diskutueshem)
Shume i pershtatshem dhe per investim per booking.
Pozicioni i apartamentit eshte shume i favoreshem si ne aspektin ndaj djellit ashtu dhe me pamje nga deti.
Per me shume informacion kontaktoni:
CEL: +355672018740
E-mail: [email protected]
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione