shes apartament 2+1

80 EUR

Shitet nga: ori 29 Pri 01:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
shitet apartament 2 dhoma 1 soxhiorno e madhe dhe ballkon..kati 9 me ashensor..mbas serave..
ori
Në fillim