Per shitje

38 000 EUR

Shitet nga: Alex 30 Pri 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Durrës
Shitet Apartament i ri ,i sapo ndertuar ne Plazh lagjja 13 . Okazion ne cmime Sic mund ta shikoni e ne foto Apartamenti esht 1+1 82 metra katror +verande e pamje nga qyteti durresit panoramike. 😉 Ndodhet ne katin e 8 me ashensor, apartamenti esht i mireorganizuar edhe ka mundesi shtimi dhome tjeter pasi siperfaqja e apartamentit ja u lejon kete. 😍 Disponohet i gjithe dokumentacioni i rregullt. Apartamenti esht i ri i sapo ndertuar shitet me cmim okazion €38000 � 💶 Nxitoni te beni tuajin nje apartament te ri te ndertuar me cilesi e ne nje zone te frekuentuar cdo stine te vitit. Per detaje e nje vizite te prona na kontaktoni ne numrin telefonit +353 85 124 87 90 ose me kontaktoni ne what"s app / viber FALEMINDERIT CMIMI ESHTE I DISKUTUSHEM DHE FOTOT E APARTAMENTIN JANE MARRE KUR APARTAMENTI PO PUNOHEJ
Leaflet
Në fillim