Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 27 2022 05:59

OKAZION. Shitet papafingo ne golem, me pamje ne det

EUR

Publikuar: Qer 27 05:59
Shikime: 1100
OKAZION.
Shitet papafingo me pamje ne det ne zonen e golemit. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 122 m2, dhe eshte i organizuar ne 1 ambient ndenje +ambient gatimi, 1 dhome gjumi +ballkon, 1 tualet si edhe nje verande te madhe me pamje ne det.
Pozicionohet ne katin e 4, ne nje ndertese cilesore, dhe eshte prane detit.Cmim i negociueshem.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
Përshkrimi i linkut

LuAr Real Estate

Good house, good living ☺️
🏘️SHITJE▪️BLERJE ▪️QIRA
🏘️ Konsulence 
📝 Vleresim prone
☎️ +355 69 48 29 708
📨Contact:LuArrealestate@gmail.com
📍Durres
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

L 16 Rr " Mujo Ulqinaku" Tregoje në hartë

+355694829708

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Good house, good living ☺️
🏘️SHITJE▪️BLERJE ▪️QIRA
🏘️ Konsulence 
📝 Vleresim prone
☎️ +355 69 48 29 708
📨Contact:LuArrealestate@gmail.com
📍Durres
L 16 Rr " Mujo Ulqinaku" +355694829708

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione