Publikuar: Qer 23 2022 11:40

OKAZION. APARTAMENT ME VERANDE I MOBILUAR DHE I INVESTUAR

EUR

Publikuar: Qer 23 11:40
Shikime: 969
SHITET APARTAMENT 3+1 SONXHIORNO (35M2)+2 TUALETE. LAGJIA 6.,PRANE KOPSHTIT "SOTIR NOKA",DURRES.SIPERFAQE 150 M2, TUALETET ME AJROSJE NATURALE ,DREJTIMI LINDJE-PERENDIM,PALLAT QE NUK MUND TI ZEJE PAMJEN DHE DRITEN ASNJE NDERTESE RROTULL PASI NDODHET NE KRYQEZIM .I RINOVUAR NE PARAMETRA BASHKEKOHOR DHE NJE PJESE E MUREVE TE VESHURA ME TAP,PJESA TJETER FASADE XHAMI.KATI 10 I BANIMIT,ME ASHENSOR DHE NJE NGA PALLATET ME REZIZTENT NE ZONE (NGA TERMETI).I PAJISUR ME KAMERA SIGURIE .PER CDO DETAJ TJETER KONTAKTONI PER NJE VIZITE NE PRONE .JU FALENDEROJ!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione