Published: Sht 23 2018 12:02

OKAZION APARTAMENT 2+1KATI I 4 I MOBILUAR 55500€

EUR

Published: Sht 23 12:02
Views: 9
Shitet Apartament i mobiluar 2+1kati 4 sipërfaqja 78 metra Tek zjarrfiksia 100 metro larg nga stacioni i trenit.Hyrja është e mobiliuar e restauruar në mënyrë bashkohore.Derë e blinduar.dy kondicionerë.dhom gjumi dhom për fëmijët guzhinë aneks banjo ballkon siç i shikoni dhe në foto.Presim vetëm telefonata serioze.56 000 € me çertifikat pronesie të rregullt Çmimi i diskutueshëm.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
9
0686161797

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information