Okazion apartament 2+1 tek Kazazi 132m

66 000 EUR

Shitet nga: Lori Fast 18 Korr 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
Shitet prona okazion ne lagjen nr.5 Durres prane qendres. Objekti eshte ndertim i ri 9 katesh me ashensor. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 jo i fundit me siperfaqje 116, te banueshme dhe 130m ne total. Perbehet nga 1 koridor i madh qe te shoqeron ne ambientet e shtepis. 
Jane 2 dhoma gjumi me siperfaqie 18m secila, soxhorno te madhe rreth 50m, koridon me siperfaqie rreth 20m dhe ballkon qe kalon nga dhomat e gjumit. Wc eshte me dritare.
Mundesi e mire per ta bere tuajin.
Cmimi i diskutueshem
p.s : Eshte opsionale dhe nje pjese e mobilimit e cila mund te qendroj, sipas deshires.
Lori Fast
0696742195
Leaflet
Në fillim