Publikuar: Gush 12 2022 05:24

OKAZION 1+1 NE GOLEM 850 €/ M2 PRANE HOTEM PREMIUM!

EUR

Publikuar: Gush 12 05:24
Shikime: 322
Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme 61.6m2 dhe siperfaqe totale 70.5 m2.
Organizohet ne 1 korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, 1 dhome ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1ballkon.
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh ne faze ndertimi, teper cilesor ne zonen e Golemit , vetem 100m nga deti.
Ideale per shtepi pushimi por dhe gjithashtu nje mundesi e mire investimi.
Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione