Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 23 2022 07:21

Garsoniere ne shitje ne golem,plazh Durres

EUR

Publikuar: Qer 23 07:21
Shikime: 3123
Shitet garsoniere me siperfaqe 32 m2+ballkon, ne golem, plazh Durres.
Garsonieria eshte totalisht e mobiluar, ndodhet ne katin e 2, dhe prane detit.
Per me teper info, na kontaktoni.
Përshkrimi i linkut

LuAr Real Estate

Good house, good living ☺️
🏘️SHITJE▪️BLERJE ▪️QIRA
🏘️ Konsulence 
📝 Vleresim prone
☎️ +355 69 48 29 708
📨Contact:LuArrealestate@gmail.com
📍Durres
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

L 16 Rr " Mujo Ulqinaku" Tregoje në hartë

+355694829708

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Good house, good living ☺️
🏘️SHITJE▪️BLERJE ▪️QIRA
🏘️ Konsulence 
📝 Vleresim prone
☎️ +355 69 48 29 708
📨Contact:LuArrealestate@gmail.com
📍Durres
L 16 Rr " Mujo Ulqinaku" +355694829708

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione