Jepen apartamente me qera per student

5 000 LEK

Shitet nga: AHMET 24 Sht 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
Hyrjet jan te mir kompletuara me te gjtiha mobiljet te reja,si divane,guzhina,komedina,tavolina ngrenie,soba, frigorifer, tv 32 polsh led,e tjer e tjer, Uji drita 24 ore Interneti Falas i parapaguar per nje vit (Wi Fi)
Hyrjet jan per 5 persona me 2 dhoma gjumi ,,,,njera dhome eshte me 3 krevat tjetra me 2
guzhina dhe banjo eshte e perbashket (per te 5-t)
cmimi eshte 5000 leke per person plus qe do paguaj ujin edhe energjin elektrike per aq sa te shpenzoj.
per me shume na kontaktoni.. Faleminderit

0683162866 -- 00306945259426
Leaflet
Në fillim