Hyrje prej 65 m2 ne Durres

0 LEK

Shitet nga: bledi 02 Sht 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
Shiten dy hyrje ne durres nje 65m.dhe tjetra 85.pallat shum cilsor ui drita ashensor CDO gje ne rregull me hipotek550€metri diskutushem,cmimet Jan okazion.
Leaflet
Në fillim