Garzonjere prej 40 m2 ne Durres

15 000 EUR

Shitet nga: Lumturi 16 Dhj 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
Okazion! Shitet garzonjere 40 metra katror ne krah te Adriatik 1 ne krahun e detit.. Apartamenti eshte ne katin e dyte(2) ne pallat te ri dhe eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet. Cmimi 15000 mije euro OKAZION
Lumturi
0682915332
Leaflet
Në fillim