Apartament prej 55m2 ne Durres

20 000 EUR

Shitet nga: genti 07 Pri 02:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
apartament plazhi 1 dhome i guzhine dhe banjo
kati i 4 apartameti me hipoteke, ashencor ,apartamenti ndertuar ne 2004
ndodhet te pista iliria 200 metrra pa vajtur te gardhi i rezidencave shtetrore ne dr !
vij ajrore 100 metrra nga bregu detit. nuk ka ballkon
shitet per arsye familjare
20000 € i padiskutushum
Leaflet
Në fillim