Durres, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 1, 73 m²

87 300 EUR

Shitet nga: EURO ESTATE ALBANIA 07 Korr 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
Apartament 1+1, kati 1 ne shitje ne Gjirin e Lalzit ne Resortin Turistik “San Pietro. Nje prej resorteve me luksoze me te gjitha sherbimet e nevojshme si pishina, bar, restauranet, kende lojrash, parking , hotele etj. Pozicioni I tij eshte 40 km larg kryeqytetit , nje destinacion optimal per pushimet tuaja. Stil I perdorur eshte bashkohore me lloje te ndryshme vilash. Apartamenti pozicionohet ne katin perdhe te nje vile 3 kateshe me fasade te madhe xhami dhe veshje guri. Apartamente me lartesi kati i organizuar me nje dhome gjumi, dhome ndenje/ kuzhine te perbashket, tualet ne nje siperfaqe prej 73 m2. Hapesirat e perbashketa jane te gjelberuara me pisha te larta te cilat te orientojne drejt pamjes panoramike te detit Adriatik. Cmimi: 87.300 Euro
EURO ESTATE ALBANIA
  Online
0694030502
Leaflet
Në fillim