Apartament tek Shkembi i Kavajes

58 000 EUR

Shitet nga: ERemax 21 Maj 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
Shitet apartament me siperfaqe 78 m2 dhe i strukturuar me dhome +kuzhine,2 dhoma gjumi,tualet dhe 2 ballkoneNdodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i pabanuar me pare.
Cmimi 750 euro/m2
Per mu shume informacion kontaktoni ne kete numer 0697055330
Leaflet
Në fillim