APARTAMENT NE QERRET KOMPLEKSI MAREA

Shitet nga: shop Dje 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

89 999 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qerret KAVAJE
Sipërfaqe: 102.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Durrës
Shitet apartament ne qerret ne nje fshat turistik te mirorganizuar !
Organizohet nga dhoma ndenjes bashke me kuzhinen , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet me dritare !
#Siperfaqe #Totale 102.5 m/2
#Certifikate #Pronesie
#Kati 2
#Kontakt 0693040629
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim