Apartament ne qender te durresit

52 000 EUR

Shitet nga: Sonela 19 Nën 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Durrës
Apartamenti Eshte ne qender te durresit afer muzeumit,Eshte ne katin e dyte ka dy dhoma gjumi soggiorno e guzhin ,para banjo e banjo,ballkon,eshte i rregulluar dhe i mobilluar me materiale italiane.po e shesim se nuk jetojme aty.Eshte nje OKAZION.
Sonela
Leaflet
Në fillim