APARTAMENT I RI AFER BREGUT DETIT NE PLAZH

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: V.P. Sot 03:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

45 000 EUR   75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: PRANE BREGUT TE DETIT
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Durrës
APARTAMENTI ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR PASI ESHTE DHE NJE NDERTESE E RE I PAJISUR ME DOKUMENTA. PERVEC PLANIMETRISE AKTUALE KA MUNDESI MANOVRIMI DHE PER SHTES DHOME TE TRETE, HAPESIRA ESHTE E BOLLSHME.
POZICIONI QE KA ESHTE FANTASTIK PASI BREGU I DETIT NDODHET PAK HAPA LARG, STRUKTURA E KETI KOMPLEKSI AKOMA NE NDERTIM E SIPER ME PARAMETRA MODERNE DHE EUROPIANE, NUK MUNGON PARKINGU PER MAKINA DHE PERRETH KETIJ KOMPLEKSI KA PARK PUSHIMI DHE KEND LOJRASH PER FEMIJE, ZONE E QETE DHE JO PROBLEMATIKE.
DETYROHEM QE TA SHES KETE APARTAMENT PER MOTIVE EMIGRIMI. NESE JENI TE INTERESUAR NXITONI SA ME SHPEJT SEPSE NE KETE ZONE KA CDO DITE RRITJE TE KERKESAVE DHE CMIMEVE.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~% ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~% ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~% <br>
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim