Apartament 1+1 ne Golem

28 000 EUR

Shitet nga: Jonib 28 Korr 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
Golem afer Hotel Grint, vetem 100 m larg detit Shitet Apartament 1+1 me sip. 62 m2 i mire-organizuar ne nje dhome gjumi me ballkon, dhome ndenje me aneks te vecuar dhe dalje ne ballkon, dhe tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e katert. Apartamenti eshte i super mobiluar me cdo gje qe i duhet nje familje (mabilie, elektroshtepiake etj) Eshte larg zhurmave dhe i mirembajtur. Ka hipotek.
Cmimi: 28000 Euro I diskutueshem.

Per ta pare nga afer telefononi 0664123007
Email: jonacm@hotmail.com
Leaflet
Në fillim