ap.2+1 115m2 400€m2 Kompleksi Tocaku

Shitet nga: Etleva Sot 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

46 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: lagja 13 plazh Kompleksi Tocaku
Sipërfaqe: 115 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Durrës
shitet apartament 2+1 115m2 k.7, Kompleksi Tocaku ,eshte kompleks i burkur , i qet ka hapesira per te loz fmija dhe ka dhe vende parkingu
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim