Shitet apartament

0 LEK

Shitet nga: elvi 29 Pri 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Dibër
Shitet apartament ne peshkopi. Lagja kamen .2+1 e mobiluar dhe me punime te bera .
Leaflet
Në fillim