Apartament 2+1 Peshkopi

45 000 EUR

Shitet nga: Dritan 21 Maj 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Komuna
Dibër
Shitet apartament 2+1 + ballkon
Lagjja Kamen Peshkopi
Apartamenti ka dy dhoma dhe kuzhine dhe ballkon dhe banjo.Ndodhet ne katin e trete...
Cmimi i diskutueshem
Kontakto ne numrin 0685617463
Leaflet
Në fillim