Apartament 1+1 e mobiluar okazion

0 LEK

Shitet nga: Apartament 26 Gush 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Dibër
OKAZION .Shitet apartament ne gjendje te mire e mobiluar, me banjo moderne , me kundrabufe, frigorifer, ballkon, 72 m katror me te gjitha dokumentat, apartamenti ndodhet ne lagjen 'GJOKE DOCI' pas Ilir Krashit ne anen tjeter te lulishtes, cmimi OKAZION
Kontakt me viber, whatsapp dhe sms .
Apartament
0685124929
Leaflet
Në fillim