Shitet

32 000 EUR

Shitet nga: Gani 23 Maj 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Berat
Shitet apartamenti 1+1 .lagja kushtrim mbi poligonin e qitjes. Ne gjendje te mir i mobiluar.kati i 5. Uj 24 ore +,depozit uji si dhe pomp Uji.shitja per arsye emigrimi
Leaflet
Në fillim