Publikuar: Pri 23 2022 12:45

Kerkoj Apartament me Qira per muajin Maj

Publikuar: Pri 23 12:45
Shikime: 146
Kerkoj nje apartament me qira per muajin Maj, mbase dhe Qershor (e negociueshme) pergjate bregdetit ne Vlore dhe rrethinat. Orikum, Himare, Dhermi (kudo ne Jon). Apartamenti te jete afer detit.

Kerkohet per nje person.

Ju lutem me kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione