Qera ditore

50 EUR /ditë

Jepet me qera nga: Fabio 30 Maj 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Jepet shtepi me qera ditore. E akomoduar me te gjitha kushtet bashkohore, dhomat me pajisura me kondicioner, wifi, dhe cdo gje tjeter qe i nevojitet nje shtepie. Prane shtepise jane te gjitha fasilitet e mundshme. Shtepia eshte ne qender te qytetit, ballkoni ka pamje nga deti dhe nga qyteti. Parkimi i garatuar. Cmimi i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim