Jepet me qera .ne qendren vlore

Jepet me qera nga: bruno Dje 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Vlorë
jept me qera ditore javore mujore
1+1
prane gjykates.hyrja ndodhet me kate 5 me ashensor epa banuar ndonjeher .ka TV kondicjoner uje.drita 24 ore është.në qendër të Vlorës është një pallat iri shumë i qet. Dhe është një ambjetn shumë relaksuse. Dhe parkexho per makin.gratis
Leaflet
Në fillim