Jepet me qera mujore ose plazh te rrapi uji ftohe

30 EUR /ditë

Jepet me qera nga: Lio 03 Korr 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Apartamenti eshte 1+1 ,70m ne uje te ftohte tek rrapi, apartamenti eshte I ri dhe eshte I porsa mobiluar me mobilje te reja me kondicioner me enet e guzhines te gjitha te reja, hyrja eshte me pamje nga deti dhe ndodhet ne zonen me te bukur per sezon vere 30€ dita, ose mujore,150 € mund te kontaktoni si dhe ne viber ose whatup
Leaflet
Në fillim