Publikuar: Korr 22 2022 06:59

Jepet me qera apartament 1+1 ne Lungomare

LEK

/ muaj
Publikuar: Korr 22 06:59
Shikime: 384
Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet ne Lungomare Vlore me pamje nga deti.
Organizohet ne nje sallon te perbashket me ambjentin e gatimit 1 dhome gjumi,1 tualet dhe nje ballkon.
Ndodhet ne katin e 6-te me ashensor te nje pallati te mireadministruar.
Apartamenti jepet i mobiluar.
Cmimi : 40€/Nata ( Qershor )
Cmimi : 50€/Nata ( Korrik )
Cmimi : 55€ Nata ( Gusht )
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione