Jap me qera per pushime verore ne Vlore

0 LEK

Jepet me qera nga: Klaudio Dje 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Komuna
Vlorë
Ofrojme apartament me qera vetem per muajt e pushimeve . Apartamenti permban dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi per femije me dy krevate dhe sallon I mobiluar..
Mobilimi eshte ne menyre moderne dhe ka te gjitha elektroshtepiaket (Televizor,frigorifer, lavatrice , kuzhine e plotesuar, kondicioner ).
Ndodhemi ne nje nga zonat me te frekuentuara ne Vlore , buze Lungomares tek ish Shkolla e Marines. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks pallatesh.Parkim i garantuar.
Faleminderit.
Klaudio
0695630928
Leaflet
Në fillim