🏠APARTAMENTE PUSHIMESH

40 EUR /ditë

Jepet me qera nga: MusarajTravel 13 Korr 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
🥂Apartament ne Vlore per pushime,me pamje nga deti dhe nga mali
📫Zona Lungo Mare(Da Vinci)
Per informacione dhe rezervime :
📲CEL 0675912033
📭EMAIL TRAVELMUSARAJ@GMAIL.COM
MusarajTravel
0675912033
Leaflet
Në fillim