Publikuar: Qer 03 2022 10:59

apartamente me qera ne dhermi plazh 200 nga deti

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 03 10:59
Shikime: 60
Apartamente te kompletuar ne dhermi plazh prane nje vile te re e shume komode, 200metra nga deti dhe nga restorante familjare si restorant Luciano. Parkim publik gratis. Apartamenti prej 40 metrave katror, ka ballkon ku mund te shijohen mengjese dhe gatime te bera vet pasi apartamenti disponon kuzhine te kompletuar me furre, plitka gatimi, aspirator dhe frigorifer. Pastrimi i apartamenteve behet sipas rregullave te caktuar per disifektimin e ambienteve te brendshme. Per me shume info dhe prenotime telefononi ne nr: 0698940427
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione