Published: Korr 11 2018 12:07

apartament vlore me qera per plazh

EUR

/ daily
Published: Korr 11 12:07
Views: 3
apartament per plazh 2+1.e kompletuar me t gjitha banj,krevat dopio,dy krevat teke.dhe dy divane qe ape..me ballkon .me lavatrice me kuzhin.. kush esht i interesuar te mari te ky numer 0696824146
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
3
0699824146

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information