Publikuar: Gush 14 2022 11:39

Apartament per pushime verore ne Vlore

Publikuar: Gush 14 11:39
Shikime: 2022
Ofrojme apartament me qera vetem per muajt e pushimeve . Apartamenti permban dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi per femije me dy krevate dhe sallon I mobiluar.
Mobilimi eshte ne menyre moderne dhe ka te gjitha elektroshtepiaket (Televizor+dekoder me 5800 stacione ku mund te ndiqni te gjitha ndeshjet+Netflix,frigorifer, lavatrice , kuzhine e plotesuar, kondicioner )
Ndodhemi ne nje nga zonat me te frekuentuara ne Vlore , buze Lungomares tek ish Shkolla e Marines. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks pallatesh.
Faleminderit.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione