Apartament ne Vlore

18 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Klodi 24 Nën 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Vlorë
Jepet apartamen me qera 1+1 me siperfaqe 65mq kati i dyte banim perballe stadiumit flamurtari vlore .i arreduar me te gjidha aksesoret e nevojshem dhe standarte bashkohore per nje jetes te qete..per me teper inf na kontaktoni pa ezitime
Leaflet
Në fillim