Publikuar: Gush 16 2022 06:14

Apartament ne lungomare Vlore

EUR

/ ditë
Publikuar: Gush 16 06:14
Shikime: 1047
Jap me qera apartament 2+1 ne lungomare Vlore. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, (nje martesore dhe nje dhome dyshe) sallon, kuzhine, korridor, banjo dhe ballkon.
Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe ka; tee gjitha pajisjet e kuzhines, kondizioner, lavatrice.
100 metra larg nga deti. Shume prane (rreth 100 m) ndodhen te gjitha sherbimet; banka, bare, restorante, dyqane ushqimore etj.
Muaji qershor 35 euro.
Muaji korrik 45 euro
Muaji gusht 55 euro.
Pagesa eshte e negociueshme per qendrime te gjata.
Per cdo informazion tjeter mund te telefononi ne numrin +355683549445
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione