YZBERISHT,JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1

25 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Florian Mane 07 Maj 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Komuna
Tiranë
YZBERISHT,JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1+BLK I MBYLLUR ME VETRATE XHAMI DHE TENDE.I KOMPLETUAR+KONDICIONER
KATI I 3-TE BANIM.
25.000 LEKE
Florian Mane
  Online
0686572967
Leaflet
Në fillim