Jepet Me Qera

400 EUR /muaj

Jepet me qera nga: fatjon gjoka 12 Nën 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me qera objekti
Jepet me qera kati i 2,3,4
Ndertesa ndodhet ne rrugen kryesore te bulevardit blu posht universiteti bujqesor ne Kamez dhe teper e favorshme per bizneset.Eshte e pajisur me tualete ne cdo kat.Ndertesa eshte shume e mbajtur dhe teper e paster.Cmimi i qeras i diskutueshem.Numer kontakti 0665300740
fatjon gjoka
0665300740
Leaflet
Në fillim