Njoftimet e kompanisë Publikuar: Tet 03 2018 04:39

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Gjin B

EUR

/ muaj
Publikuar: Tet 03 04:39
Shikime: 6
ID : 591052100
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Gjin Bue Shpata, prane Stadiumit Dinamo. Apartament 2+1+1dhome gatimi+2WC+2bllk, me siperfaqe 100 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i mobiluar, 1AC.
Cmimi 500 Euro/muaj.
Përshkrimi i linkut

Tirana Real Estate

INTEGRITET, NDERSHMËRI DHE NJOHURI TË CILAVE MUND TI BESONI.

Tirana Real Estate punon me profesionalizëm në fushën e shërbimeve të pronave të patundëshme. Duke qenë se në të operojnë inxhinierë ndërtimi, vlerësues të pronave të paluajtëshme, arkitektë dhe juristë, Tirana Real Estate ka shërbime në :

 SHITJE, BLERJE, QERA

VLERESIME TE PRONAVE TE PALUAJTESHME

PROJEKTIME, ARKITEKTURE INXHINIERIKE

RIKONSTRUKSIONE NDERTIME

ASISTENCE LIGJORE

Bashkëpunimi me Tirana Real Estate është më i miri, më i shpejti dhe më ekonomiku në treg.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Sami Frasheri, prane selise qendrore LSI, zona Bllok Tregoje në hartë

0672053361

https://www.tiranarealestate-al.com

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

INTEGRITET, NDERSHMËRI DHE NJOHURI TË CILAVE MUND TI BESONI.

Tirana Real Estate punon me profesionalizëm në fushën e shërbimeve të pronave të patundëshme. Duke qenë se në të operojnë inxhinierë ndërtimi, vlerësues të pronave të paluajtëshme, arkitektë dhe juristë, Tirana Real Estate ka shërbime në :

 SHITJE, BLERJE, QERA

VLERESIME TE PRONAVE TE PALUAJTESHME

PROJEKTIME, ARKITEKTURE INXHINIERIKE

RIKONSTRUKSIONE NDERTIME

ASISTENCE LIGJORE

Bashkëpunimi me Tirana Real Estate është më i miri, më i shpejti dhe më ekonomiku në treg.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione